Kategorie:45- Voják nebo partyzán: Porovnání verzí
Bez shrnutí editace |
Bez shrnutí editace |
||
(Není zobrazena jedna mezilehlá verze od jednoho dalšího uživatele.) | |||
Řádek 1: | Řádek 1: | ||
[[Kategorie:Povolání]] |
Aktuální verze z 5. 4. 2015, 13:08
Stránky v kategorii „45- Voják nebo partyzán“
Tato kategorie obsahuje následujících 200 stránek.
(předchozí stránka) (další stránka)B
- BUREŠ z Greifenbachu Václav 1748-1813
- BURGAU Karl v. 22.11.1560-30.12.1618
- BURŠÍK Josef 11.9.1911-30.6.2002
- BURŠÍK Vilém 19.3.1915-6.6.1983
- BUTLER Richard Walter 1600-25.2.1634
- BUTTER Oskar 25.1.1886-17.1.1943
- BUŠEK František 27.2.1882-16.4.1918
- BYLINSKÝ Michal 4.9.1898-16.5.1966
- BÄCHER Alexander 2.10.1922-0.0.0
- BÄRNKOPP Johann Wenzel von 2.7.1723-12.6.1794
- BÄUML Otakar 26.1.1883-12.8.1944
- BÍLÝ Josef 30.6.1872-1.10.1941
- BÖCK von Greisau Karl Friedrich 11.10.1810-24.2.1897
- BÖHM-ERMOLLI Eduard 12.3.1856-9.12.1941
- BÖHM Franz Josef 7.2.1887-11.4.1960
- BÖHM Vilém 1890
- BÖLLMANN Karel 24.8.1845-11.1.1918
- BÖLTZ Eduard 13.3.1864-8.11.1918
- BÜCHEL v.Adlersklau Franz 2.5.1827-9.6.1902
- BÜRGER-BARTOŠ František 25.11.1898-15.10.1964
- BĚLOVIC Kuneš z 1400
- BŘENĚK Švihovský z Rýzmberka a z Dolan †25.3.1420
- BŘEZNICKÝ z Náchoda Jiří 1580
- BŘEZOVSKÝ Lumír 24.10.1898-11.12.1914
C
- CALLOT Jan 16.5.1763-15.12.1809
- CALLOT Karel 1711-11.10.1781
- CALLOT Wenzel 1706-27.7.1785
- CAPPY Heinrich 5.4.1817-1
- CARDA z Petrovic Václav 1350-1425
- CASTULUS von Wilhelm 25.2.1889-20.12.1957
- CEBE-HABERSKÝ Jaroslav 6.7.1900-26.12.1980
- CEMPER Václav 13.7.1911-28.2.1944
- CHALOUPKOVÁ Anna 1899-19.3.1920
- CHALUPA Eduard 0.0.1897-0.0.0
- CHALUPA Vladimír 6.10.1872-9.5.1937
- CHANOVSKÝ František Vilém 1700-1760
- CHARVÁT Augustin 1.7.1893-20.9.1931
- CHARVÁT Vincenc 13.1.1889-25.1.1947
- CHASTELER-COUCRCELLE Jean Gabriel 1763-1825
- CHIMANI Anton 30.1.1768-31.12.1835
- CHLAPEC Zdeněk 15.2.1872
- CHLEBOVSKÝ Alois 25.6.1874
- CHLUMECKÝ Viktor 25.2.1841-24.5.1895
- CHLUMSKÝ Vítězslav Vincenc 15.8.1867-1.11.1943
- CHLÁDEK Vladimír 17.12.1885-9.6.1966
- CHMELA Leopold 29.10.1894-1960
- CHMELARZ Eugen 17.11.1856-13.8.1945
- CHMELAŘ Evžen Hugo 17.11.1856-18.8.1945
- CHODOROVIČ Nikolaj Alexandrovič 19.12.1857-21.7.1936
- CHORINSKÝ z Ledské Jan Nepomuk 1700-1760
- CHOTEK z Chotkova Arnošt 23.6.1832-1.10.1894
- CHOTEK z Chotkova Jan Karel 28.10.1705-8.11.1787
- CHOTEK z Chotkova Zikmund 1530-1603
- CHOTĚMIC Jan Svídnický 1380
- CHOURA Johann 25.6.1834-8.1.1907
- CHURAVÝ Josef 27.10.1894-30.6.1942
- CHÁBERA František 5.1.1912
- CHÁB Václav 30.3.1895-9.6.1983
- CIMBURKA z Bernart 1400-1470
- CIRPS Alois 5.9.1885
- CLAM-GALLAS Eduard 14.3.1805-17.3.1891
- CLAM-MARTINIC Karel Jan Nepomuk 23.5.1792-29.1.1840
- CLAM-MARTINIC Richard Maria Karel 12.3.1832-15.11.1891
- CLUVIER Philippe 1580-1623
- COLLALTO Rambaldo 1579-18.11.1630
- COLLOREDO-MANNSFELD Franz de Paula Gundakar 8.11.1802-29.5.1852
- COLLOREDO-MANNSFELD Jeroným (Hieronymus) Karel 30.3.1775-23.7.1822
- COLLOREDO-Mels Anton 14.11.1707-17.3.1785
- COLLOREDO-WALLSEE Rudolf 2.12.1585-?24.1.1657
- COLONA z Felzu Linhart 1510
- CORNARO Ludwig 23.4.1830-6.4.1886
- CORR Karl Eduard 1740-20.6.1790
- CORTI alle Catene Hugo Conte 14.11.1851-30.11.1916
- COUDENHOVE Heinrich 11.6.1810
- COUDENHOVE Karl 3.12.1814
- CRANE Charles Richard 7.8.1858-14.2.1939
- CRKAL Viluš 6.4.1884-1946
- CUDLÍN Karel 1891-16.6.1918
- CUKR Václav 16.10.1913-24.10.1989
- CUPAL Ludvík 23.8.1915-15.1.1943
- CYPRA von Franz 26.11.1834-26.5.1917
- CZECH Karl Josef 17.12.1832-4.8.1906
- CZESCHKA von Josef 18.3.1817-25.7.1875
- CZIBULKA Hubert 16.8.1842-28.2.1914
- CZIBULKA Klaudius 22.9.1862-18.4.1931
- CÍZNER František 1.3.1888
D
- DABROWSKI Raul 3.6.1833-3.9.1896
- DADONE Ugo 1886
- DALECKÝ Rudolf 23.12.1906-5.5.1945
- DALUEGE Kurt 15.10.1897-23.10.1946
- DAMIANITSCH Martin 1807-1899
- DAMPIERRE Henri Duval de ?1580-9.10.1620
- DAMPIERRE Jindřich Duval 1560-9.10.1620
- DANIELOVSKÝ František 9.10.1878-?1939
- DASTICH František 28.9.1895-16.2.1964
- DAUBLEBSKÝ ze Sternecku a Ehrensteinu Maxmilián 14.2.1829-5.12.1897
- DAUN Leopold Josef Maria 24.9.1705-5.2.1766
- DAVID Josef 17.2.1884-21.4.1968
- DAVID Zdeněk 10.11.1882-28.6.1945
- DAVID z Rhonfeldu Emil 1837
- DAXNER Igor 26.9.1893-18.4.1960
- DAXNER Ivan 2.2.1860-28.12.1935
- DERFLLINGER Jiří 1606-4.2.1695
- DEVEROUX Walter ?-1639
- DEYM ze Stříteže Friedrich 3.5.1801-23.1.1853
- DEYM ze Stříteže Jáchym Václav 21.7.1725-14.5.1779
- DIVIŠ Jan 24.10.1862-8.8.1934
- DIVIŠ Oldřich 30.7.1897-1.5.1959
- DOBEŠ Josef 4.7.1904-28.9.1985
- DOBEŠ z Boskovic 1450
- DOBROWSKI von Donner Karel 9.9.1801
- DOBŘENSKÝ z Dobřenic Antonín 21.3.1807-30.8.1869
- DOBŘENSKÝ z Dobřenic Prokop Jan 0.0.1812-0.0.1873
- DOLEŽAL František 14.9.1909-4.10.1945
- DOLEŽAL Mikuláš 6.12.1889-1.10.1941
- DOLEŽAL Oldřich 1.3.1912-28.11.1983
- DOMINIK Vladimír 14.11.1919-8.12.1983
- DOSTAL Adolf Bohuslav 30.12.1873-1939
- DOSTAL Václav 5.7.1888-9.5.1915
- DOSTÁL Josef 2.9.1892-2.7.1917
- DOSTÁL Josef 6.5.1891-13.4.1945
- DOUBEK Vl. 25.8.1887
- DOUDA Jaroslav 6.3.1901
- DOČEKAL Robert 9.4.1900
- DRDA František 14.10.1911
- DRECHSEL Antonín Jan 1751-1817
- DREXLER Antonín 7.6.1912-31.10.1980
- DRGÁČ Šimon 8.11.1892-30.6.1980
- DROBNÝ Jan 10.2.1866-1945
- DRTINA František 3.10.1861-14.1.1925
- DRÁBEK Jaroslav 6.5.1901-11.12.1996
- DUBOVSKÝ Karel Sergej 29.8.1889-23.3.1943
- DUBSKÝ z Třebomyslic Erwin Antonín Anna ?23.6.1836-28.2.1909
- DUBSKÝ Victor 6.3.1834
- DUBSKÝ z Třebomyslic Guido 19.3.1835-22.2.1907
- DUBÉ z Jan Roháč ?1380-9.9.1437
- DUDA Josef 9.8.1905-7.12.1977
- DUFEK Karel 24.1.1916
- DUKA Ilja Michajlovič 1760-1830
- DUSIL Václav 30.12.1884-28.12.1960
- DVOŘÁK Arnošt 1.1.1881-22.10.1933
- DVOŘÁK Jiří 10.4.1891-25.1.1977
- DVOŘÁK Josef 20.12.1891-1.10.1941
- DVOŘÁK Ludvík 22.1.1898-1.4.1959
- DYGRÝN Josef 6.3.1918-4.6.1942
- DZÚR Martin 12.7.1919-15.1.1985
- DĚDINA Frant. 28.4.1861-1939
- DŘÍMAL Josef 22.7.1892-4.10.1980
E
- EBERAN von Eberhorst Alexander 1829
- EBNER von Eschenbach Václav 1743-14.12.1820
- EBSER Vilém 1395
- ECKHARDT Ludvík 1767-7.3.1843
- EDELMANN-Gyulai Leopold 1826-1893
- EGGENBERKA z Ruprecht 1550-1611
- EHRENSTEIN Josef Robert 1787-18.3.1814
- EISELT von Klimpely Gustav 1802-7.7.1869
- EISENBERGER-HORÁK Josef Alexej 6.3.1887-8.3.1955
- EISENMANN Louis 31.7.1869-14.5.1937
- EISLER Pavel 17.9.1919-15.8.1966
- EJEM Josef 17.1.1892-29.9.1957
- EKKART 950
- ELIÁŠ Alois 29.9.1890-19.6.1942
- ELIÁŠ Vladimír 17.1.1903-8.5.1945
- ELLNER Robert 1890-1940
- EMINGER Jaroslav 4.6.1886-14.7.1964
- EMMINGER Jaroslav 1886-1964
- ENGELMÜLLER Ferdinand 22.12.1867-29.9.1924
- ENGEL František 8.3.1909-16.7.1972
- ENHUBER von Emil August 8.2.1878-3.11.1947
- ENKENFURTU z Adrián 1590-1663
- ERBAN František 15.1.1896-3.5.1967
- ERET Josef 30.10.1892-15.3.1973
- ESOP Karel 28.1.1863-12.10.1935
- ETTEL Viktor 26.11.1893-15.1.1964
- ETZEL von Friedrich August 1808-1888
- EUGEN Habsburský Ferdinand Pius Bernhard Felix Maria 21.5.1863-28.12.1954
- EXLER Albert 4.7.1910
- EYSEN z Lehrberka Johann 1550
F
- FAGLIC Andrej 8.9.1920-27.11.2003
- FAJFR Jaroslav 5.3.1883-8.8.1974
- FAJTL František 20.8.1912-4.10.2006
- FALBR Richard 21.8.1912
- FALKENŠTEJNA z Záviš ?1250-24.8.1290
- FANTA František 1891-1977
- FANTA Karl 12.8.1851-11.4.1937
- FASSATI Miloslav 20.8.1887-3.10.1962
- FASTENBERGER Michael 29.7.1827-18.11.1893
- FAUCHER Louis Eugéne 8.10.1874-30.3.1964
- FEISTMANTL Rudolf 26.6.1892-8.4.1943
- FEJFAR Stanislav 25.11.1912-17.5.1942
- FEJÉRVÁRY von Gejza 15.3.1833-25.4.1914
- FELLNER von Feldegg Christoph 13.10.1789-10.5.1845
- FELLNER von Feldegg Josef Eduard 31.1.1815-1.4.1880
- FELLNER von Feldegg Karel 8.12.1813-13.6.1869
- FELZMANN Maxmilian 22.4.1894-8.6.1962
- FERJENČÍK Mikuláš 5.12.1904-4.3.1988
- FESTENBERG Johann 1738-28.6.1808
- FETKA Josef 22.7.1897-1.6.1975
- FEUERSTEIN Andreas Leopold 15.11.1697-4.3.1774
- FEUERSTEIN Anton Ferdinand 15.12.1691-1780