Kategorie:62- Osvětový nebo veřejný činitel
Stránky v kategorii „62- Osvětový nebo veřejný činitel“
Tato kategorie obsahuje následujících 200 stránek.
(předchozí stránka) (další stránka)A
- ADÁMEK Karel Václav 19.9.1868-18.12.1944
- AENEAS Boleslavský Jan ?1537-5.2.1594
- ALT Antonín 17.8.1806-10.8.1888
- AMERLING Karel Slavoj 18.9.1807-2.11.1884
- ANDERLE František 16.9.1876-10.2.1937
- ANDRLE Otto 22.2.1882
- ANDRÉ Christian Karl 20.3.1763-19.(22.)7.1831
- ANDRÉE Theodor 3.10.1847-9.4.1915
- ANKERT Heinrich Anton Franz 17.5.1870-19.5.1954
- ANTROPIUS Václav 11.8.1876-4.6.1964
- APPELT Vilém 10.5.1878-22.11.1947
- AUGUSTIN Petr 1824
B
- BAERAN Alois 16.5.1872-16.10.1936
- BARDACHZI Franz 1849-10.11.1911
- BARKMAN František 8.4.1869-13.1.1933
- BAUER Vladimír 22.3.1874
- BAŽANT Jaromír 12.5.1878-10.7.1956
- BECHER Walter 1.10.1912
- BECHNÝ Klaudius 21.11.1888-28.6.1967
- BENA František 28.12.1854-7.9.1935
- BENA Jan Vojtěch 17.5.1880-10.1.1930
- BENDA Antonín 5.6.1892-27.3.1942
- BENEŠ-BUCHLOVAN Bedřich 21.4.1885-9.9.1953
- BENEŠ Jan 9.11.1823-1883
- BENEŠ Karel 1857
- BENEŠ Václav 1860-1919
- BENEŠ Václav 26.9.1865-26.4.1919
- BERAN Josef 28.2.1855-4.7.1929
- BERGER Karel Max 1830-0.0.1884
- BERGMANN Alois 8.2.1903-13.10.1982
- BERINGER Jan 24.3.1848-14.12.1901
- BERKA Emil 11.10.1897-6.4.1968
- BERKOVCOVÁ Anna 13.2.1881-9.7.1960
- BERÁNEK Jaroslav 3.2.1931
- BEZDÍČEK Josef 8.7.1873-3.12.1936
- BLABOL Jan 21.4.1863-10.2.1940
- BLAHOŠ Jaroslav 30.6.1930-27.11.2018
- BLAŽEK Bohuslav 14.7.1869-6.8.1932
- BOETTINGER Josef 29.1.1839-14.10.1914
- BONHARD Josef 29.10.1899-3.7.1967
- BORDOVSKÝ Emil 14.10.1864-8.11.1929
- BORKERT Josef 30.6.1856
- BOURDET Josef 1779
- BRAUNEROVÁ Augusta Anna Karolina 19.10.1817-18.10.1890
- BRAUN Vladimír 7.4.1905-2.4.1984
- BREJCHA Josef 22.3.1821-16.11.1898
- BRETFELD Franz Joseph 0.0.1740-0.0.1820
- BRONEC František Václav Karel 12.7.1914-5.12.1987
- BROSCHE Sigmund 18.10.1860-18.2.1934
- BROSCHE Wilfried 1909-1984
- BROZEK Ludwig 25.8.1907-7.6.1976
- BRUS Josef 10.11.1903-16.4.1973
- BRÁDKOVÁ Barbara Miloslava 22.8.1819-24.2.1907
- BRŇÁK Antonín 9.12.1920-2.11.1979
- BUKOVSKÝ Adolf Vojtěch 9.8.1889-12.3.1953
- BULGAKOV Valentin Fjodorovič 25.11.1886-22.9.1966
- BURIAN Rudolf 1881-14.7.1942
- BUZEK Jan 27.3.1874-24.11.1940
- BÁRTA Karel 1918-11.3.1980
- BÁRTFAY Tibor 1940
- BÁRTOVÁ Emilie 16.9.1837-31.3.1890
- BÁČA Ladislav 24.6.1908-14.10.1990
- BÍNER Josef 20.2.1927-11.3.1995
- BÖHM Eduard 1856-29.8.1919
- BÖHM Jan 15.8.1824-24.2.1909
- BÖHM Vladimír 3.8.1906-15.12.1985
- BĚLECKÝ Frant. 9.12.1778-8.9.1853
- BĚLEHRÁDKOVÁ Marie 1.10.1897-7.4.1979
- BŘENĚK František 19.5.1901
- BŘEZINA Karel 9.9.1878-23.4.1964
C
- CHALOUPKA Adolf 13.4.1895-15.10.1973
- CHALUPA Vlastislav 1910
- CHALUPNÍK Josef 23.1.1860-27.6.1933
- CHITEVA-Jirásková Bohdana 16.11.1847-11.8.1929
- CHODNÍČEK Julius 1837-17.6.1896
- CHODURA Rudolf 9.4.1892-23.2.1983
- CHROMČÍK Josef 25.1.1845-7.4.1910
- CINA Emil 13.12.1947-20.10.2013
- CINIBULK Josef Bedřich 18.4.1876-14.7.1944
- CINKAN Zdeněk Alois 12.7.1933
- COMMERSI Josef 23.9.1841-3.4.1899
- COUFALOVÁ Ludmila 22.5.1886-?1961
- CVRČEK Josef 27.7.1895-18.10.1966
- CYŽ Jan 13.1.1898-21.9.1992
D
- DANEV Stojan 1858
- DANIŠOVIČ Stan. 7.5.1898
- DANOV Christo G. 1829-1911
- DANĚK Jan 24.6.1855
- DECASTELLO František 1800-1872
- DECKER Antonín 21.3.1855-24.6.1915
- DEJMEK Jan 5.5.1886-10.4.1955
- DIETL Anton Josef 26.10.1887-4.7.1954
- DISSMANN Emil 15.1.1873-11.2.1947
- DITTRICH František 19.2.1801-21.10.1875
- DIVIŠ Čistecký Václav 28.8.1839-30.7.1934
- DLABAČ Jan 30.12.1809-22.8.1873
- DLASK Emil 26.1.1890-12.4.1969
- DLOUHÝ František Josef 6.1.1852-20.2.1925
- DOBROVOLNÝ Bohumil 17.8.1906-1990
- DOBŘENSKÁ z Dobřenic Marie Klára 26.1.1889-24.10.1970
- DOHNAL Jindřich 21.7.1868-21.6.1939
- DOKSANSKÝ Josef 9.1.1942-12.5.1995
- DOLGORUKOV Petr 1866
- DONEK Edmund 14.10.1870-1942
- DOSTÁL František 30.10.1902-15.9.1982
- DRESSLER Wenzel 5.12.1832-20.12.1868
- DRESZLER Karel 8.3.1841-1.12.1913
- DREUSCHUH František 25.1.1855-2.6.1938
- DREXLER Karl 14.5.1861-8.10.1946
- DRLÍK Rudolf 23.4.1901-2.4.1979
- DRNEK Bohumil 22.10.1865-1920
- DROZDA Josef Václav 6.5.1850-10.2.1927
- DROZD Josef 3.2.1895-1.9.1955
- DUDÁČKOVÁ Emílie 25.8.1874-30.10.1919
- DUFEK Josef 1858
- DURDIL Emil 1874-1927
- DUZBABA Oldřich 4.7.1908
- DUČMAN Pětr 13.3.1839-6.2.1907
- DUŠEK Oldřich 31.1.1908-3.1.1994
- DVOŘÁK Karel 14.1.1895-24.9.1951
- DVOŘÁK Stanislav 27.12.1904-26.7.1954
- DĚDINA Frant. 28.4.1861-1939
E
F
- FAIX Ladislav 6.3.1908-1967
- FASTER Petr 29.6.1801-19.11.1868
- FEDROVIČ Vilém 2.10.1901-28.10.1979
- FEIFAR Franz 17.12.1863-22.5.1936
- FEIGEL Ludvík 1861
- FELBINGER Anton 23.7.1873-7.10.1951
- FELGENHAUER Karl 28.1.1751-28.6.1815
- FELIX Jiří 12.5.1856-8.1.1926
- FELKL Johann Florian 29.4.1886-9.1.1975
- FELZMANN Fritz 16.6.1895-10.5.1980
- FIALA Ladislav 26.5.1880-5.2.1931
- FIALKA Jindřich 11.9.1894
- FIDLER Jan 2.9.1849-0.0.0
- FILCÍK Jan Nepomuk Josef 19.11.1785-25.1.1837
- FILIP Jiří 9.5.1928-11.3.1995
- FINKE Fidelio 23.7.1860-30.7.1940
- FISCHER Franz 29.12.1867-28.1.1937
- FISCHER Josef 19.3.1846-29.5.1921
- FISCHER Karl Richard 16.7.1871-6.12.1934
- FISCHER Karl Wilhelm 18.9.1888-15.3.1970
- FISCHER Petr Matěj 22.2.1809-24.5.1892
- FISCHER Wilhelm 24.4.1894-21.1.1960
- FIŠER Bedřich 18.7.1904-7.10.1990
- FLAJŠHANSOVÁ Jindřiška 4.9.1868-30.5.1931
- FLEISCHMANN Josef 2.3.1878-12.12.1934
- FODISCH Heman 1900-1970
- FRANKL Oskar 18.1.1881-1955
- FRANK Albert 1874-27.6.1941
- FRAUENBERG Arnošt 28.8.1862
- FRESSER Wernhardt 16.6.1889-13.6.1952
- FRIEDEL Franciszek 20.1.1870-22.2.1947
- FRIEDJUNG Josef Karl 6.5.1871-25.3.1946
- FRIEDRICH Josef 1851-2.6.1919
- FRITZ Leopold 8.11.1813-19.10.1895
- FRIČOVÁ Johana Terezie Carolina 31.5.1809-26.2.1849
- FRIČ Jan 10.1.1868-1.2.1944
- FRODL Josef 16.3.1899-7.10.1965
- FROST Karl 22.9.1809-16.5.1888
- FRÜHWIRT Josef 29.8.1897-28.1.1975
- FUCHS Robert 9.7.1854-10.10.1925
- FUKAL Rudolf 2.4.1884-7.12.1964
- FUNK Ferdinand 17.3.1902-9.1.1990
- FÜRSTENBERG Maximilian Egon 31.3.1896-6.4.1959
G
- GALLAŠ Josef Heřman Agapit 4.4.1756-15.2.1840
- GATTERMANN Adalbert 8.12.1866-25.6.1945
- GAĎOUREK Ivan 1923
- GEISLER Jindřich 15.7.1849-18.3.1927
- GEISLER Pius 18.2.1856-3.5.1942
- GIERSCHICK Julius 27.3.1853-4.3.1915
- GINANI DE PISAURO Alexander 1600-1658
- GLIVICKÝ Josef 15.5.1903-4.7.1991
- GLOS Antonín 6.1.1873-23.2.1923
- GOLDSCHMID Alfred 30.6.1844-3.2.1929
- GOLLER František Václav 4.10.1839-26.1.1911
- GOMPERZ Heinrich 10.12.1843-26.1.1894
- GRAFEK Josef 10.1.1841-9.4.1907
- GREGOROVÁ Ludmila 1900-19.6.1977
- GREIFENFELS z Pilsen Jan 1598-1650
- GRIM Emanuel 1.1.1883-18.10.1950
- GROSS Adolf 16.6.1890-14.6.1975
- GRUDA Antonín 17.8.1844-28.2.1903
- GRÜNER Václav Antonín 1690
- GRÜNWALD Vendelin 19.10.1812-23.5.1885
- GÁBA František 20.12.1829-7.11.1896
- GÖBL Wilhelm 10.12.1839-22.5.1907
- GÖTZ Leopold 2.10.1839-20.7.1908