Sirotčí stránky

Z Personal

Následující stránky nejsou odkazovány z jiných stránek na Personal ani do nich vloženy.

Níže zobrazuji nejvýše 250 výsledků v rozsahu #251–#500.

Ukázat (250 předchozích | 250 následujících) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

  1. ADLER Sigmund 26.2.1853-18.8.1920
  2. ADLER T.
  3. ADLER Viktor 24.6.1852-11.11.1918
  4. ADLER Zdeněk
  5. ADLER Zdeněk 21.3.1912
  6. ADLER Šimon 15.3.1884-1944
  7. ADLER Štěpán 9.2.1896-7.8.1942
  8. ADLOF
  9. ADLOFOVÁ Jaroslava
  10. ADLOF Alois 16.8.1861-25.3.1927
  11. ADLOVÁ Věra 22.7.1919-28.7.1999
  12. ADLÉTA Míšeňská ?1160-1.2.1211
  13. ADLÉTA Uherská ?1043-27.1.1062
  14. ADLÉTA †15.9.1140
  15. ADOLF
  16. ADOLF Jiřík 1600
  17. ADOLF Josef 1900
  18. ADOLF Josef František ?1685-11.5.1762
  19. ADOLF Karel Josef 3.9.1715-5.1.1771
  20. ADOLF z Freenthalu František 5.7.1721-6.2.1771
  21. ADOLPH Heinrich 2.2.1878-12.12.1927
  22. ADOLPH Jan Křtitel 1657
  23. ADOLPH Rudolf 10.4.1900-10.10.1984
  24. ADOLPH z Freenthalu Josef Antonín 6.10.1729-17.1.1762
  25. ADOLT Jan Jiří 1750-1813
  26. ADONIS
  27. ADRIZZONUS Tomáš Eliáš 1600-1632
  28. ADUŠAB 4.12.1906
  29. ADVOKASOVÁ Karolína 1803
  30. ADÁMEK Adolf 1903-19.10.1949
  31. ADÁMEK Alfred 6.1.1896
  32. ADÁMEK Antonín 11.1.1854-26.1.1931
  33. ADÁMEK Antonín 9.5.1896-8.2.1919
  34. ADÁMEK Arnošt 11.1.1910-24.1.1979
  35. ADÁMEK Bedřich 21.2.1891-1961
  36. ADÁMEK Bohumil 8.11.1848-28.10.1915
  37. ADÁMEK Bohuslav 4.4.1890
  38. ADÁMEK E.
  39. ADÁMEK Ferdinand 24.2.1896-20.7.1975
  40. ADÁMEK František 14.10.1923
  41. ADÁMEK František 16.10.1907
  42. ADÁMEK František 1850
  43. ADÁMEK František 1859-21.1.1940
  44. ADÁMEK František 20.8.1919-21.11.1941
  45. ADÁMEK František Václav 1.5.1713-2.2.1779
  46. ADÁMEK Gustav 23.10.1849-21.9.1905
  47. ADÁMEK Ivo 24.4.1930-23.7.1990
  48. ADÁMEK Jakub
  49. ADÁMEK Jan 1909
  50. ADÁMEK Jan 27.1.1811-3.10.1886
  51. ADÁMEK Jan 29.11.1774-1840
  52. ADÁMEK Jarolím 14.9.1915-18.12.1969
  53. ADÁMEK Jaromír 17.5.1888
  54. ADÁMEK Jaroslav 1.6.1877-26.1.1954
  55. ADÁMEK Jindřich 27.10.1874-22.10.1955
  56. ADÁMEK Jiří
  57. ADÁMEK Josef 12.8.1852-13.7.1921
  58. ADÁMEK Josef 1850
  59. ADÁMEK Josef 1870
  60. ADÁMEK Josef 25.7.1927
  61. ADÁMEK Josef 7.10.1898
  62. ADÁMEK Josef Václav 1881
  63. ADÁMEK Kamil 8.4.1877
  64. ADÁMEK Karel 13.3.1840-11.1.1918
  65. ADÁMEK Karel 23.10.1843-5.8.1914
  66. ADÁMEK Karel Václav 19.9.1868-18.12.1944
  67. ADÁMEK Kazimír Josef 27.7.1843-17.4.1907
  68. ADÁMEK Miloš 16.9.1680
  69. ADÁMEK Miroslav 18.2.1957
  70. ADÁMEK Otto 1870
  71. ADÁMEK Rudolf 9.5.1882-1.3.1953
  72. ADÁMEK Vladimír 1.2.1921-20.3.1990
  73. ADÁMEK Zdeněk V. 23.9.1927
  74. ADÁMKOVÁ Božena 1940
  75. AEBY Christoph Theodor 25.2.1835-7.7.1885
  76. AEGIDII Florián 1590
  77. AEGIDII Mikuláš 1560
  78. AEGIDIUS 1450
  79. AEGIDIUS 1460
  80. AEGIDIUS a s. Joanne Baptista 1605-15.11.1661
  81. AEGIDIUS z Assisi 1200-1262
  82. AEGIROS Václav 1600
  83. AEHRENTALOVÉ
  84. AEHRENTHAL Aloys Lexa von 27.9.1854-17.2.1912
  85. AEHRENTHAL Felix Lexa von 18.8.1853-7.7.1918
  86. AEHRENTHAL Johann 1830
  87. AEHRENTHAL von Lexa Johan Baptist 0.0.0-0.0.0
  88. AELSCHKER Edmund 29.3.1841-29.10.1907
  89. AEMILIUS Pavel
  90. AENEAS Boleslavský Jan ?1537-5.2.1594
  91. AENEAS Phyllon
  92. AENEA Silvio de Piccolomini 18.10.1405-15.8.1464
  93. AERICHALCUS Šebestián ?1515-20.11.1555
  94. AGATHONUS Jan 1600
  95. AGLASINUS Adam
  96. AGNATUS Jan 1600
  97. AGNER Václav 1550
  98. AGNEW Hugh LeCaine 10.8.1953-0.0.0
  99. AGOSTINI Domenico ?1630-?1680
  100. AGOSTONI Domenico 0.0.0-15.9.1680
  101. AGOSTO Giacomo *?1650
  102. AGRICOLA Adam Christian 24.12.1953-29.5.1645
  103. AGRICOLA Georgius 24.3.1494-21.11.1555
  104. AGRICOLA Johann 20.4.1494-22.9.1566
  105. AGRICOLA Martin 1550-1650
  106. AGRICOLA Melchior (Melichar) 1581
  107. AGRICOLA z Horšova Šebestian 1573
  108. AGRICOLA Šebestián 1562-7.1.1599
  109. AGTE Curt 11.1.1896-25.6.1972
  110. AHASVER
  111. AHENARII Václav
  112. AHENARIUS Jakub 1550
  113. AHENARIUS Jakub ml. 1550
  114. AHENARIUS Václav 1650
  115. AHLEFELD z Langeland Ferdinand 1790
  116. AHNELT Ferdinand 19.11.1870-29.2.1944
  117. AHNELT Josef 8.5.1821-1863
  118. AHNELT Walter 7.3.1905-12.11.1961
  119. AHNE Gustav 12.2.1861-21.9.1925
  120. AHNE Josef 26.5.1830-12.12.1909
  121. AICHBAUER Jan Jiří Michael 10.9.1680-22.6.1737
  122. AICHELBURGU z
  123. AICHL Santini
  124. AICH Anton 22.2.1878-14.1.1963
  125. AIGEN Karel (Karl) 8.10.1685-31.10.1762
  126. AIGNER A.F.
  127. AIGNER Josef Anton 1840
  128. AILBERUS Petrus 1590-1648
  129. AIM Vojtěch Bořivoj 13.4.1886-10.9.1972
  130. AIRE ď Basilius 1595-1667
  131. AIŠMAN Emil
  132. AJVAZ Michail 5.11.1904-27.6.1994
  133. AKLE Hurt
  134. AKO-ODERSKÝ
  135. AKSAK H.
  136. AKSAMITOVÁ Božena 1900-1944
  137. AKSAMIT Karel 11.4.1897-21.6.1944
  138. AKSAMIT z Liderovic a Kosova Petr 0.0.0-0.0.0
  139. AKSAMÍTEK Zachariáš 1600
  140. ALAKRAW Johan 1400
  141. ALAN 1700
  142. ALAN Josef 18.3.1938
  143. ALARICH Oldřich 9.1.1895-18.12.1942
  144. ALAUDA David 1650
  145. ALBANESI Karel 1750
  146. ALBANESI Karel 1817-1863
  147. ALBATROS
  148. ALBERTI Jan
  149. ALBERTI Karl Heinrich 15.12.1856-7.11.1953
  150. ALBERTI Stanislaw 1900
  151. ALBERTI Traugott Gottlob 19.4.1824-23.2.1914
  152. ALBERTI z Kaménka Mikuláš
  153. ALBERTOVÁ Helena 1.9.1941
  154. ALBERTUS Bohemus 1180-10.4.1258
  155. ALBERTUS Jan
  156. ALBERTUS Leonhartus 1583
  157. ALBERT 1340
  158. ALBERT Bohuslav 6.2.1890-9.8.1952
  159. ALBERT Eduard 20.1.1841-25.9.1900
  160. ALBERT František 29.4.1856-22.7.1923
  161. ALBERT Julius 19.2.1898-9.7.1974
  162. ALBERT Pražský 1330
  163. ALBERT z Kaménka Mikuláš ?1547-16.12.1617
  164. ALBERT ze Šternberka ?1333-14.1.1380
  165. ALBICH Milan 9.6.1925-26.12.2000
  166. ALBICIUS Václav
  167. ALBIERI Pavel 1.8.1861-2.10.1901
  168. ALBINA Marie
  169. ALBINI Jan 1500-5.1.1593
  170. ALBINOVÁ z Helfenbur Žofie 1553-15.12.1632
  171. ALBINSKÝ
  172. ALBINUS Alexander 1590
  173. ALBINUS Benjamin 1550
  174. ALBINUS Friedrich
  175. ALBINUS Jan
  176. ALBINUS Jan 1500
  177. ALBINUS Jiří 1580
  178. ALBINUS Josef 1650
  179. ALBINUS Mikuláš
  180. ALBINUS Nikodém 1600
  181. ALBINUS Petrus 1550
  182. ALBINUS Samuel 1550
  183. ALBINUS Theodorus 1600
  184. ALBINUS z Jenčova Jan 1600-1644
  185. ALBIN Jan -1621
  186. ALBIN z Helfenburka Tomáš 1500-10.3.1575
  187. ALBIN z Helfenburka Václav 1550-1660
  188. ALBIS Aquilis Jan
  189. ALBITIUS Václav 1550
  190. ALBL Franz 11.10.1849
  191. ALBOTH Johann 23.11.1861-10.6.1940
  192. ALBRAM Josef 1800
  193. ALBRECHTOVÁ Blanka 7.1.1951
  194. ALBRECHTOVÁ Sophie 17.11.1757-16.11.1840
  195. ALBRECHTOVÁ Vlasta 5.5.1920
  196. ALBRECHT (Friedrich Rudolf) 3.4.1817
  197. ALBRECHT 1146-1200
  198. ALBRECHT 1750
  199. ALBRECHT Bartolomäus 1543-1610
  200. ALBRECHT František 1809-4.10.1835
  201. ALBRECHT František 27.7.1880
  202. ALBRECHT Gerd 19.7.1935-2.2.2014
  203. ALBRECHT Hugo 28.3.1862-7.8.1920
  204. ALBRECHT I. 1255-1.5.1308
  205. ALBRECHT II. Habsburský 10.8.1397-27.10.1439
  206. ALBRECHT III. 1349-1395
  207. ALBRECHT III. Achilles 1414-1486
  208. ALBRECHT IV. von Querfurt 0.0.1338-12.6.1403
  209. ALBRECHT Jan Václav 1900
  210. ALBRECHT Jiří 3.3.1919-28.7.1974
  211. ALBRECHT Johann Fried.Ernst 1752-1814
  212. ALBRECHT Josef 1885
  213. ALBRECHT Karl 31.12.1845-7.12.1920
  214. ALBRECHT Karl 6.1.1859-27.2.1927
  215. ALBRECHT Kurt 31.12.1894-5.5.1945
  216. ALBRECHT Miloš 1.10.1932-10.1.1984
  217. ALBRECHT Roman 1850-1900
  218. ALBRECHT Warren.
  219. ALBRECHT II. ( V.) Habsburský 10.8.1397-27.10.1439
  220. ALBRECHT z Kaménka Mikuláš
  221. ALBRECHT z Valdšt.
  222. ALBRICI Vincenzo 26.6.1631-8.8.1696
  223. ALBRIGHTOVÁ Madeleine 15.5.1937
  224. ALBÍK z Uničova ?1358-27.7.1426
  225. ALBÍNOVÉ
  226. ALBÍN Osvald 15.10.1916-27.12.1982
  227. ALBÍN Vrchbělský Jan Akron ?1525-?1551
  228. ALCANTARA
  229. ALDA Jan 26.2.1901-30.10.1970
  230. ALDA V. 27.9.1923
  231. ALDEBERG Linhart
  232. ALDORF Mikuláš 1794-1843
  233. ALDRINGEN Johann Paul 10.12.1588-22.7.1634
  234. ALDRINGEN z Jan Marek 1600-3.6.1664
  235. ALDROVANDINI Pompejus Augustin 1677-1735
  236. ALECTORIUS Samuel 1600-1637
  237. ALEKSĚJEV Michail V. 1857-1918
  238. ALEKSĚJEV Nikolaj Nikolajevič 1897
  239. ALENCOURT d´ Saintgenois 1700-1747
  240. ALESCH Johann Innozenz 9.12.1738-11.9.1810
  241. ALESIUS Jan 1550
  242. ALETINUS Adam 1851
  243. ALETINUS Mikuláš 1540-17.11.1586
  244. ALEX
  245. ALEXANDER 1100-18.10.1146
  246. ALEXANDER Jan Robert 6.6.1922-12.1.2012
  247. ALEXANDER Jindřich Václav 17.1.1867-2.12.1941
  248. ALEXANDER Josef 1600
  249. ALEXANDER Josef 1794
  250. ALEXANDER Michal

Ukázat (250 předchozích | 250 následujících) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).