Stránky s nejvyšším počtem kategorií

Z Personal

Níže zobrazuji nejvýše 50 výsledků v rozsahu #1–#50.

Ukázat (50 předchozích | 50 následujících) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

  1. PEITHNER Johann Thaddäus 8.4.1727-22.6.1792‏‎ (12 kategorií)
  2. AMERLING Karel Slavoj 18.9.1807-2.11.1884‏‎ (12 kategorií)
  3. SOBOTKA Zdeněk 13.3.1926-6.8.1998‏‎ (12 kategorií)
  4. PEČÍRKA Josef 11.10.1818-27.6.1870‏‎ (12 kategorií)
  5. ŠPELDA Antonín 1904-12.10.1989‏‎ (12 kategorií)
  6. AENEAS Boleslavský Jan ?1537-5.2.1594‏‎ (11 kategorií)
  7. KOŘISTKA Karel Frant.Edvard 7.2.1825-1906‏‎ (11 kategorií)
  8. ZENO Franciscus 1734-1781‏‎ (11 kategorií)
  9. HERRING von Johann 14.2.1758-15.1.1836‏‎ (11 kategorií)
  10. ČECHÁČ František 23.11.1853-25.8.1905‏‎ (11 kategorií)
  11. ABSOLON Karel 16.6.1877-5.10.1960‏‎ (11 kategorií)
  12. ZYKMUND Václav 18.6.1914-10.5.1984‏‎ (11 kategorií)
  13. STRÁNSKÝ Jaroslav 15.1.1884-13.8.1973‏‎ (11 kategorií)
  14. NEUMANN Karl August 6.4.1771-10.2.1866‏‎ (11 kategorií)
  15. JELÍNEK Karel (Karl) 23.10.1822-19.10.1876‏‎ (11 kategorií)
  16. FUČÍK Julius 23.2.1903-8.9.1943‏‎ (11 kategorií)
  17. SMOLÍK Ladislav 19.7.1895-14.4.1960‏‎ (11 kategorií)
  18. KAHUDA František 3.1.1911-12.2.1987‏‎ (11 kategorií)
  19. GRUBER Tobias 12.9.1744-31.3.1806‏‎ (11 kategorií)
  20. KADLČÁK Josef Mnohoslav 15.6.1856-28.4.1924‏‎ (11 kategorií)
  21. KOPECKÝ Jan 1919-20.12.1992‏‎ (11 kategorií)
  22. ŠAFAŘÍK Pavel Josef 13.5.1795-26.6.1861‏‎ (11 kategorií)
  23. HEJČL Jan Nepomuk Josef 1868-5.2.1935‏‎ (11 kategorií)
  24. HANKE z Hakenštejna Jan Nepomuk Alois 26.5.1751-26.3.1806‏‎ (11 kategorií)
  25. MALÝ Jaromír 14.3.1885-28.10.1955‏‎ (11 kategorií)
  26. HAVLE Josef 9.5.1763-19.10.1840‏‎ (11 kategorií)
  27. DYK Antonín Václav 5.3.1871-29.7.1952‏‎ (11 kategorií)
  28. KAŠPÁREK Theodor 21.4.1864-24.12.1930‏‎ (11 kategorií)
  29. SCHNEIDER Anton Rudolf 12.8.1841-12.3.1900‏‎ (11 kategorií)
  30. KUBISTA Jaroslav 27.4.1886-9.12.1944‏‎ (11 kategorií)
  31. HAVELKA Jan 23.11.1839-20.10.1886‏‎ (11 kategorií)
  32. ŠAFRÁNEK Jaroslav 23.5.1890-22.8.1957‏‎ (11 kategorií)
  33. HAŠLER Karel 31.10.1879-22.12.1941‏‎ (11 kategorií)
  34. MEČÍŘ Karel 18.4.1876-12.5.1947‏‎ (11 kategorií)
  35. REIMOSER Jan 16.5.1904-30.5.1979‏‎ (11 kategorií)
  36. ČERNÝ Adolf 19.8.1864-27.12.1952‏‎ (11 kategorií)
  37. KOPECKÝ Jan 13.10.1919-20.12.1992‏‎ (11 kategorií)
  38. DRLÍK Vratislav 17.9.1886-1955‏‎ (10 kategorií)
  39. LAUER Josef Karl 13.5.1788-8.11.1869‏‎ (10 kategorií)
  40. KLVAŇA Josef 22.1.1857-13.8.1919‏‎ (10 kategorií)
  41. SKREJŠOVSKÝ Jan Stanislav 6.1.1831-14.10.1883‏‎ (10 kategorií)
  42. NĚMEC Antonín 14.3.1894-26.7.1958‏‎ (10 kategorií)
  43. NEJEDLÝ Zdeněk 10.2.1878-9.3.1962‏‎ (10 kategorií)
  44. BUDINSKÝ Jaroslav 17.9.1865-12.5.1939‏‎ (10 kategorií)
  45. DOBROVSKÝ Josef 17.8.1753-6.1.1829‏‎ (10 kategorií)
  46. TICHÝ Antonín 19.6.1843-28.10.1923‏‎ (10 kategorií)
  47. SUTNAR Jaroslav 24.6.1873-27.4.1947‏‎ (10 kategorií)
  48. DVOŘÁK Arnošt 1.1.1881-22.10.1933‏‎ (10 kategorií)
  49. ŠRÁMEK Jan 12.8.1870-22.4.1956‏‎ (10 kategorií)
  50. KOUŘIL Miroslav 15.10.1911-29.9.1984‏‎ (10 kategorií)

Ukázat (50 předchozích | 50 následujících) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).