Tato stránka zatím neobsahuje žádný text. Můžete zkusit tento název vyhledat na jiných stránkách nebo si prohlédnout příslušné protokolovací záznamy, ale na založení této stránky nemáte oprávnění.
Kategorie:1550
Stránky v kategorii „1550“
Zobrazuje se 200 stránek z celkového počtu 286 stránek v této kategorii.
(předchozí stránka) (další stránka)A
- AARONOWICZ Izaak 1550-1630
- ABONDIO Alexander st. 1550-1606
- ABRAHAM z Günterodu 1550-1609
- ACESTUS Ondřej 1550-1610
- ACHILLES Jan ml. 1550-4.9.1599
- ACHILLES Matěj 1550
- ADALBERTIDES Jan *?1550
- ADAMEC Jindřich 1550
- ADAMIUS Willehadus 1550
- ADAMI Václav Adam 1550
- ADAMI ze Semechova Samuel 1550
- ADAMOVÁ z Aventinu Anna 1550-10.12.1605
- AGNER Václav 1550
- AGRICOLA Martin 1550-1650
- AHENARIUS Jakub 1550
- AHENARIUS Jakub ml. 1550
- ALBINUS Benjamin 1550
- ALBINUS Petrus 1550
- ALBINUS Samuel 1550
- ALBIN z Helfenburka Václav 1550-1660
- ALBITIUS Václav 1550
- ALESIUS Jan 1550
- ALTOMYTENUS Jan 1550
- AMBROSIADES Jiří 1550
- AMBROSIUS Kašpar 1550-1613
- AMBROSIUS Štěpán 1550-7.2.1609
- AMBROŽ Vlach [Balli] 1550-7.5.1576
- ANDREADES Václav 1550
- ANDREAE Viktorin 1550
- ANDRELLINUS Lazarus 1550
- ANEMIUS Větrovský Jan 1550
- ANGELUS Ioannes 1550
- ANSORGIUS Ioannes 1550
- AQUINUA Jiří 1550-14.2.1603
- AQUULA Jan 1550
- ARNIOLUS Jan 1550-15.9.1613
- ARTOPAEUS Pavel 1550-12.9.1607
- ASCHKENASI Jakob ben Isaak 1550-1628
- ASSULINUS Jan 1550-12.9.1613
- ASTL Leopold 1550
- AWERBECK Jan 1550
B
- BAER b. Israel Leiser 1550-1620
- BAKOVSKÝ Jan 1550
- BALBÍN Jan z Vorličné 1550
- BARTHOLD z BRAITENBERKA Jiří Pontanus ?1550-20.2.1614
- BARTOŠ z Bíliny ?1500-?1550
- BASTA Jiří 30.1.1550-1612
- BAŽANT Pavel 1550
- BENEDICTUS Nikodém 1550-1630
- BENEDIKT z Tulipan Jan 1550
- BENEŠOVSKÝ Matouš ?1550-?1590
- BEPTA Bohuslav 1550-1608
- BERKA z Dubé Bochuval(Bohuslav) 1550-1620
- BERKA z Dubé Ladislav 1550-1613
- BETULIUS Daniel 1550-4.7.1609
- BEŇOVSKÝ Šimon 1550-1624
- BIBERSTEIN Johann IV. 1500-9.12.1550
- BILA Friedrich 1550-20.6.1621
- BLOVSKÝ Kašpar 1550
- BLOVSKÝ z Palatýnu Ondřej 1550-1615
- BOETIUS de Boodt Anselmus 1550-21.6.1632
- BOREGH Martin 1550
- BRAHE Jiří 1550
- BRAITENBERKA z Barthold Jiří 1550-1614
- BRNĚNSKÝ 1550
- BROCCO Giovanni Antonio (Anton) 1550-1613
- BRTNICKÝ Karel 1550-1615
- BRTVÍN z Ploskovic Jan *?1550
- BRÁZDA z Kutné Hory Jakub 1550-1615
- BRÁZDA z Kutné Hory Jiří 1550-1610
- BUIACIUS Martin 1550-1621
- BÍLÉ z Hendrych 1550-21.6.1621
- BÍLÉ z Jan 1550
C
- CAPELLA z Elbinku Petr 1550-1599
- CAPREOLUS Bock Wilhelm 1550-25.3.1626
- CARAMUEL Vavřinec 1550
- CARCHESIUS Martin 1550-1612
- CASTRUCCI Cosimo *1550
- CASTRUCCI Giovanni ?1550-po 1615
- CHANOVSKÝ Jindřich 1550-1619
- CHANOVSKÝ Kryštof 1550-1628
- CHLUMČANSKÝ z Jan Bořeň 1550-1618
- CHOTEK z Chotkova Jiří 1550-1620
- CHOTEK z Chotkova Kašpar 1550-1605
- CHOTEK z Chotkova Václav 1550-1612
- CHOTOUCHOVSKÝ z Václav 1550-26.9.1618
- CIKÁDA (Kodeda) Jan Václav 1550-1618
- CIVALLI Jan Křitel 1550-1617
- CIVILIUS Lomnický Jan ?1550-21.6.1587
- CLEMENS Adam 1550
- CODICILLUS Benjamín 1550
- CTIBOR Jan 1550-1635
D
E
F
G
- GABRI Antonio ?1550-1593
- GABRI Pietro ?1550-?17.2.1585
- GALLUS Jacobus 31.7.1550-18.7.1591
- GANS Joachim †?1596
- GARGIOLLI Giovanni †1608
- GAULRAPP Erkart 1550-1581
- GAŠINSKÝ z Gašina Matouš 1550-1618
- GEMINGER Jan 1550
- GEORGILLUS Samuel 1550
- GERŠTORF z Gerštorfu Oldřich 1550-1620
- GIALDI Giorgio ?1550-?17.6.1608
- GREBISCH Tomáš 1550
- GRIEMILLER Pavel 1550
- GRYSON Albrecht 1550
- GUARINONIUS Christophorus 1550-27.10.1604
- GUTŠTEJNA z Albrecht 1500-29.8.1550
- GÖRL z Görlštejna Jiří ?1500-?1591
H
- HANNO Martin 1526-22.11.1550
- HANUŠ Lanškrounský z Kronenfeldu Jiří 1551?-1614
- HANZELIUS Lukáš 1550
- HARTWIG Krištof 1550
- HAUGVIC z Biskupic a Jáchym 1550-1607
- HEBENŠTRAJT ze Tomáš 1550-1604
- HEGENER Hanuš 1550
- HEIDEN Jan Jakub 1550
- HEINRIK Gerhard 1550-1615
- HEJL z Polkovic Šebestian 1550
- HELIC Lukáš ?1550-?1600
- HENIOCHUS Václav 1550-17.5.1601
- HODICKÝ z Hodic Jiřík 1550-1612
- HODĚJOVSKÝ z Hodějov Jan starší 1550-1606
- HOFFMANN Baltasar 1550
- HOFFMANN Hans 1550-1592
- HOOGENBERGHE Frans 1550
- HOROWITZ Avraham ben Šabtaj Šeftl ?1550-?1615
- HORSKÝ Jiří Nicefor 1550
- HOVORIUS Eliáš 1550-1606
- HYNKONIUS Jan 1550-28.10.1623
- HÖLZL ze Sternsteinu Jan 1550
J
K
- KADNEROVÁ Lucie 1550
- KADNER z Greifenecku Jiří 1550
- KALAUS Paul 1550-18.5.1601
- KAMENEK Mikuláš Albert 1550-1617
- KAMÉNKA Mikuláš Albrecht 1550-1617
- KANDIDUS Sixt 1550-1593
- KAPALÍN Šimon 1550
- KAPR z Kaprštejna Jan Daniel 1550-1626
- KAUPILIUS Jan 1550-1623
- KAVKA z Držkovic Martin Prystach 1550
- KAŇHA z Veleslavína Jan 1550-29.12.1599
- KINSKÝ Radslav st. 1550-1619
- KINSKÝ Václav 1550-1542
- KLINGER von Tennicht Jindřich 1550-1607
- KOCOUR z Otína Ondřej 1550-21.6.1621
- KOHEN Isaac ben Simson 1550-1624
- KOLOVRAT z Volf 1550-1609
- KONECCHLUMSKÝ Vilém st. 1550-21.6.1621
- KOZAŘ z Kozařova Mikuláš 1550-1616
- KRAMER Michal 1550
- KRUŠCE z Jan 1550
- KUNŠTÁT z Paumberka Jan 1550
- KVĚTNÉ z Daniel Alexius 1550-1619
- KYRMEZER Pavel 1550-19.3.1589
- KŘIŽANOVSKÝ Matouš 1550